Láskavost, empatia, obdarovanie

A opäť sa nachádzame na začiatku, preto si dovolíme mierne ohliadnutie sa za možnosťou využitia legislatívy Slovenska na prospech postihnutých občanov.
Aj my by sme obdarovali medailou, Koho?
Už nemajú dostatok vedomostí skúseností a sčítanosti tak sa na ministerstve financií rozhodli plniť vrecká kamošom úpravami zákona o poskytovaní 2% dane právnických a fyzických osôb. Zmenili tlačivo a už sa aj valili chechtáčiky nie dobrovoľníkom a ich postihnutým občanom ale štátnemu rozpočtu. Ide o ekonomické hulvátstvo a heslo” nech neotravujú” Takže medailu by si zaslúžil miništrant Kažimír, ktorý sa ešte tak ako jeho spolustraníci chce zabaliť v novej funkcii. Takto to tu chodí .
A ako konkrétne sa to dotklo Slepeckého !Spolku Slovenska? Nemožnosťou mať priamo tlačivo na ktoré mohli s vytlačením svojich iniciál občania podarovať svoje zdroje. To asi aj preto aby bolo na sociálne balíčky.Ešte nie ste dôchodcovia a invalidi ubaličkovaní! Tak vás zabalíme a nikto si nevšimne , že ste sa pobrali na iný svet…
Ale aj pre potešenie duší tých ktorí nám pomohli a finančne poslali prostriedky chceme úprimne poďakovať a zakričať hurá a vivat, lebo sme aj tento rok 2018 obdržali viac ako 79 žiadostí o podporu no vyhovieť budeme môcť tento krát len štyrom žiadateľom kvôli tomu že sa nazbieralo omnoho omnoho menej zdrojov ako iné roky. Suma euro financií sa zastavila na 570 ,-Eur z Vašich darov.
Ešte raz všetkým láskavým ľuďom vďaka a prosíme o príspevok aj pre rok 2019 tlačivo už máme na našej http://www.ibatma.wordpress.com

This entry was posted in Aktuality. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s