Ospravedlnenie!

Naša partia, ktorá sa snaží s vypätím vlastných síl pomáhať úplne nie príliš ľahko zvládajúcim občanom s ťažkosťami zraku dostala obrovský DAR!!!!!!!
Aký že to bol poklad nevyčísliteľnej hodnoty? Vláda Slovenskej republiky prijala ako vždy cez 600 právnych predpisov s názvom zákony , o ktorých my nevidiaci takmer nič nevieme a tejto fidlikantskej práce sa drží parlament Slovenska každý rok. Zákony nám vraj majú uľahčovať život a to nám ho aj uľahčujú!!! Mierna kritika vedie k blbosti v týchto právnych normách týkajúcich sa sociálneho poistenia, zdravotníctva a aj školstva ktoré nechápe ” neviditeľnú ruku trhu” a nevie na pracovný trh dostať dostatok pracujúcich ktorí by niečo vedeli a hodili by sa zamestnávateľom ako zamestnanci. načo sú nám hŕby advokátov, právnikov a absolventov sociálnej práce a teologických fakúlt si odpovedzte sami ak to dokážete , pri spleti zahmlievaní, zlodejin rozkrádania spoločného majetku a tak podobne.
Ukážme však o čo sme prišli nateraz: Takže v rámci schvaľovania minuloročného štátneho rozpočtu prihodili povinnosť pre občianske združenia mať na tlačive čiarkový kód kde poskytujete dary 2% z daní právnických a fyzických osôb. Aj sme sa snažili zabezpečiť aby takéto tlačivo malo na našej stránke svoj priestor, no nepodarilo sa nám to a preto sa všetkým, ktorí boli zvyknutí si stiahnuť tlačivo na našej stránke úprimne ospravedlňujeme.
Vedzte že aj keď príspevky nie su ani v sume mzdy poslanca parlamentu, primátorov či sudcov súdu aj tak Vám tí ktorí dostanú od nás malilinkatú výpomoc veľmi za to ďakujú!
Aby sme ešte uviedli všetky “nápady” na zvýšenie životnej úrovne poplatkársko tlačivkárskej Vlády SR uvádzame zvýšenie poplatku v banke z nula na 110 euro ročne. A to sme ako dobrovoľnícka organizácia mali roky vedenie bežného účtu zdarma ,
Rovnako sa pochlapili aj v notárskej komore, ktorú by sme vďaka rozsiahlym investíciám do informačných technológii mali zrušiť, lebo ich forma služby j už aj v Ruskej federácii prezentovaná len počítačmi ktoré bez ťažkostí a zbytočných kancelárií dokážu sami zabezpečiť všetky notárske služby rozumej poplatky. takže tu nám zlepšili našu dobrovoľnícku službu občanom o17% na poplatku pri registrácii 2% dane aby sme mohli dostať vaše dary.
|Kiež by štát o 17% dvíhal dôchodky aj zdravotne postihnutým občanom a nie trápnych 1,70 euro pred pár rokmi s výhovorkou na platnú legislatívu.
Zaujímavé je že tieto právne normy týkajúce sa ústavných činiteľov sú organizované tak, že až kipí žlč všetkým dôchodcom tejto krajiny keď média tvrdia že 1000,- EUR si za tých cirkusantských 600 ročných právnych noriem ktoré skoro nikto neovláda zaslúžia.
Vláda SR sa chce robiť profesionálna, pracovitá a chápajúca svojich občanov. Akosi sú ale hluchí či slepí keď nevidia nie jednotu a prirodzenosť, ale nenávisť, rezignáciu a postupne aj vzdor. Takže aby nenápadná ruka trhu neprišla o svoju končatinu.

Ešte raz nám prepáčte za to, že sme neboli schopní zabezpečiť ani ten najjednoduchší komfort pri poskytnutí tlačiva na 2% z dane.

ibatma

This entry was posted in Aktuality. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s