Čosi pozitívnô

Ctení sledovači nášho nie príliš pravidelného písomného prejavu znamenajúceho poľudštenie seba, či poľudštenie okolia.
Aj v tomto rozlete sme si pre všetkých pripravili príjemnú a každému racionálne premýšľajúcemu človiečikovi podstatnú zmes vlastného sveta, ktorý dokáže pripraviť mnohým viac radosti, viac nádeje, viac porozumenia a viac osobnej pohody.Začiatok musíme trochu ponaťahovať, lebo záverečné dobrozdanie je jasné faktické a vlastne stručné.
Po uplynutí roka je možné čo to aj pobilancovať, vkladáme do samých seba množstvo pozitív, lebo aj celý rok 2017 sa podarilo nad našimi hlavami európskym dáždnikom udržať mier. kde tu bomba, kde tu nôž, kde tu samopal či automat, kde tu nákladiak či kde tu iné strachy vnárajúce do každého úzkosť, nepochopenie, alebo nevraživosť no a potom zákony ako na bežiacom páse ku každému incidentu a aplikačná prax v každej krajine. Takto si reformovanie europskeho domu nepredstavujeme. Kde začať s tými reformami normálny človek vie len naši právnici predsedovia vlád či prezidenti akosi nič. sú hluchí ako naši postihnutí kolegovia v boji o existenciu? alebo sú slepí ako časť s tých ktorí čítajú náš občastníkovač ak ani jedno ani druhé už je to len v pozícii dravej nedôstojnej a tupej túžbe za daného okamihu byť pri moci. Ako hlboko musí človek klesnúť, aby si nevšímal kolesá širokej verejnosti, ktorá by konečne rada žila v pokoji , láske, porozumení a nie pri humanitárnom bombardovaní, či vykrádaní zlatých rezerv štátov čo sa týmto bombardovaním pobrali na cestu demokracie, čo ale v žiadnom z takto im povrch upraveným krajonm nenastalo, len prišli o historické poklady alebo ich za uhľovodíky nazbierané zlaté tehly.Mordovať takto svet nemá zmysel Sú totiž jasné technologie ktoré umožnia rozumný spôsob života v harmonii na našej materi zemi. Zanedlho ale nebude s kým tvoriť tú harmoniu, lebo akosi na nákladiak či hromady aut zbytočne kupovaných bežnou občianskou pracujúcou silou aplikovať harmoniu nejde. Na ceste rozmliaždené žaby, chrobáky, srnky, jelene líšky ježkovia sú odrazom nami prezentovanej harmonie. Akoby väčšina nevzdelanej verejnosti nevedela, že si takýmito činmi len zhoršujú karmu a tým komplikujú vlastnu cestu sebe a osudu.ibavzdelanie, štúdium, zvedavosť a múdrosť pri spracovaní načítaného dokáže vyviesť spoločnosť na cestu reálnejšieho svetového porozumenia. A kde sme uvedenými myšlienkami chceli nasmerovať súčasnosť? Nepíše sa to ľahko,pretože ide o vedomosť našich pravekých predkov, ktorá nebola z hľadiska reality vôbec otvorená, lebo človek pochopí, že mnohé procesy okolo neho sú škodlivé, skrivodlivé a totálne zbytočné ako napríklad nákupy zbraní pre našich žold dostávačov v rozsahoch, ktoré žiadna továreň v krajinke kde bývame nie je schopná vyprodukovať a je to stále úzka skupinka uzurpovačov, ktorí tu naschval mátajú väčšinovú verejnosť nepodstatnými skutočnosťami. Rozbory technické či ekonomické bez ťažkosti poukážu na totálnu blbosť a nevzdelanosť tých ktorí si formálne bez súhlasu národa chcú na úkor životnej úrovne každého jedinca nakúpiť nezmysel zvaný zbrane. Už vidíme ako synovia či vnukovia prezidentov, premierov či majiteľov veľko firiem bojujú v prvej línii nezmyselného a posledného stretu sveta. Odísť z tejto línie značí nasmerovať techniky na prospech spoločnosti a nie na jej vlastné zničenie kde akým zariadením úrovne piff piff.
Radšej by sme mali svoju pozornosť venovať ozaj tomu prečo predkovia žili desaťtisíce rokov v mieri, nepotrebovali zbranee až sa objavilo pár nepodarencov a historiu študujeme tempom od vojny ku vojne.Preto opustime loď ponoriek, raketových systémo v či škodiacich kybernetických zbraní a vložme si každý do rúk svetlo najjasnejšie a tým je prameň života.
Zem aj vesmír nám ho ukazuje, nám ho podstrkuje, nám ho priznáva no mraky našich kostier ani nechyrujú o čo ide.Je to dar neutíchajúcej energie, ktorú veľmi často prezentoval Nikola Tesla, ale druhá strana mince tá nepriaznivá si neželá pre verejnosť voľný čistý a nenarušený prameň života.Tu musíme prehliadnúť zobudiť vlastného ja a začať iniciatívne nie podporov nezmyslu zvaného právnici v politike ale podporu najčistejšiu najnjásavejšiu prameňu života. Nebudeme musieť počúvať o dlhoch v zdravotníctve o sprostosti v školstve o primitivizme v spravodlivosti či o pozuby ozbrojených pár jedincov našej republiky. Prameň života je otvorený, hlboký , čistý úprimný a narába s ním mozgová hemisféra ktorá nám akoby nepatrila, zobuď sa polka hlavy a riešenia budú jasné vyzývavé a bez hlúpostí.
Takže vyber si čitateľ neprameň života alebo voľný čistý a privolávajúci dar zdarma životnej energie vo forme prameňa života.

This entry was posted in Aktuality. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s