Kde to skúšame kyslík, čo sme urobili planéte?

Nachádzame sa v krajine , ktorá sa nedokáže vysporiadať s poveselencami, čo sú schopní doporučovať ľudu, ktorý žije na tejto rovnobežke a medzi poludníkmi, aby pobalili svoje “piškuntálie” a odsťahovali sa inam.
Odvážne tvrdenie no z akých pohnutok vychádzali a vychádzajú ich autori? Nechceme venovať pozornosť lotrom, zlodejom vykrádačom bank, lupičom, úžerníkom a sebranke, ktorá dehonestuje a dehonestovala vzdelaný a nádejou a láskou opradený národ žien a mužov Slovanskej historie. Pre tých čo spomíname si príde historia ako luhali, ako používali rozťatý hadí jazyk a ako všade vtesnávali svojich mnoho krát mentálne zabednených rodinných príslušníkov. Preto nemáme hospodársku politiku , ale len kde akých obtrhancov čo z nás vyrábajú s heslom “Investori”, preto školstvo by najradšej len sa pretŕčalo pred kamerami a štrajkovalo, vypúšťalo jednu sprostú generáciu za druhou s pobavením vnimame informácie , že “štartovať motory” majú na ministerstvách len absolventi kde akej kvality zahraničných polo stredných a polo vysokých škôl, pritom je smiešne zaťaženie učiteľov v priemere za rok 720 hodinami a to ešte len 45 minútovými, Kde k tomu prídu naši montážnici po montovniach robiaci na tri zmeny, či technici, ktorí musia držať akumuláciu ekonomiky svojími skúsenosťami a vedomosťami a nie právnický či advokátsky alebo notársky šrot a k tejto fajte hltačov verejných zdrojov za nič prikladáme aj lekársku nehoráznosť, ktorá tu “nadobudla” materské školky lebo nebolo dostatok detí a teraz keď bniet škôlok nikoho nenapadne týmto žrútom verejných zdrojov zrušiť licencie a máme škôlok až až.
Nie len naša krajina vykročila smerom k vlastnému zániku, alebo svetovou raritkou ” privozom” namnožených a nadržaných obyvateľov tmavšej pleti z južnejších krajín.Práve títo majú byť klenotom vzdelania, poznania, osobných predností, nuž aká je skutočnosť stačí sledovať škandináviu a jej nárast útokov na bezbranné ženy, či deťmi okrádaných dôchodcov a nastavovanie jednej či druhej  tváre nepomáha. Poveselenci nás bez súhlasu priamej verejnej odozvy zavliekli do krajín , či krajov , aby tam žijúcim národom spôsobovali bolesť, príkorie, smrť a ničenie ich hospodárstva. Zodpovední je kto pani vojna alebo   pán mier?
Rok, ktorý dobieha sa stretne s hodnotením jasnej manipulácie, ovplyvňovania a hrubej informačnej masáže zo strany tých ktorých si zvolíme a práve im nič nehovorí zodpovednosť a pravda, ktorú občan, čo má chodiť do roboty a nechať sa vykorisťovať platom nižším ako príspevok pre ” pribehlíkov” očakáva.
Kde môže tvrdosťou a zlodejinou skúšaná spoločnosť hľadať čistý, čerstvý a obohacujúci kyslík? Ten čo spomíname v úvode, príroda trpí auto chorobou, miesto toho , aby sa podporovala hromadná doprava podporíme pre pár tisíc kamarátov rovnako už v texte spomenutých dotáciou na Nikolu Teslu vymyslené elektromobily. Je toto správny kyslík? Koľko generácii ho bude ešte hľadať pritom ho má každý za chrbtom. Prečo práve tu? lebo poza chrbty nám  zmizol obrovský majetok, poza chrbty “humanitárne bombardujeme” dolaďujeme krajiny, ktoré sa nedali tak hlúpo rozkradnúť, ako tie najdôveryhodnejšie a najprofesionálnejšie administratívne potkany našej politiky.
Má zmysel aby sa medzi parkoviskami na jar v Tatrách  zobudili pískajúce svište? Má zmysel akby tak isto urobili na jar medvedice a ich malé medvieďatá?Kde odložiť ten hnusný močiarny humus, čo tu pevne zapustil korene a nuti nás majiteľov vlastných duchovenstiev sa nepozerať poza chrbát! Je ľahké pomenovať manipulátorov, čo si môžu dovoliť bezostyšne s vyvolenosťou vysmievať sa rozdielnosti národov na našej planéte,
Ako skončí doba klaunov? Z historie je niekoľko fragmentov napríklad z púšte Gobi, kde sa zachovali prahistorické tvory sediace priamo na svojich vajíčkáchh a práve v tom okamihu sa ich prapúť na zemeguli skončila. Vedazatial  len hypotezuje, čo spôsobilo túto reakciu. Najskôr si poradila s nespratancami sama planéta.
Prajeme si , aby zdroje zeme nechodili na kontá tých ktorí nemajú dostatok spoločenstva vo svojich génoch a miesto rúk len hrable na hrabanie na úkor ostatného spoločenstva. Vážne niet možnosti spolunažívania v rovnováhe? Samozrejme že zlosynov by si mala vziať matka vojna a duševne obohatených milosťou obdarených, po vzdelanosti túžiacich by mal poláskavať pán mier.
Kde sa nachádzaš TY, čo to čítaš? Cítiš potrebu dýchať zdravý, voňavý kyslík. Chceš znova počuť spievať naše studničky, potôčiky a aj rieky? Potom otvor oči dokorán poláskaj svoju dušu aj srdiečko a pozri sa za chrbát, práve tam sa nachádza správny smer cesty na planéte Zem.

This entry was posted in Aktuality. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s