Vďačíme Vám darcom za možnosti

Aj keď nemáme nijaký “rozsiahly” administratívny kolektív, ale všetko robíme bezodplatne, s láskavosťou a s porozumením aj tak sa nám podarilo od vás daňových poplatníkov Slovenskej republiky vyzbierať 1580 Eur za rok 2015. Každému jednotlivcovi, ktorý bol ochotný vykonať viacero operácií až po odovzdanie tlačiva na príslušnom daňovom úrade patrí srdečné poďakovanie a okrem toho aj zasielame každému jednotlivo pozitívnu karmu počas celého roka vďaka ochote a tolerancii, ktorú má každý človek na tejto našej planéte.
Občianske združenie Slepecký Spolok Slovenska požiadalo 130 občanov o podporu. Ako špecialitku uvádzame nákup smaragdu kameňa zdravia, či zaplatenie rozbitého skla na automobile…
Naše rozhodovanie sa nasmerovalo na programové vybavenie pre počítače, tlačiareň, vzdelávacie kurzy, domáce spotrebiče, rehabilitačný pobyt, dioptrické okuliare
Dohromady až 12 žiadateľov obdržalo finančné prostriedky na svoj bodík, s ktorým si nevedeli poradiť darovaná čiastka 135,-eur pre každého rovnako sa nám javí ako najspravodlivejšia.
Ešte raz v závere sme hrdí na to, že máme spoluobčanov, čo neváhajú a podporia slepých susedov, slepých kolegov, slepých rodičov, slepé deti svedčí to o dobrotivosti v srdci a nekonečnej ohľaduplnosti.
Všetkým patrí naša úcta a vďaka a s radosťou privítame vaše 2% aj v tomto roku
Predseda Slepeckého Spolku Slovenska Ing.Húska

This entry was posted in Aktuality. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s