Národný “dobrostrojitelia”

Ako sa podarilo inšpiratívne nazvať obetavú, profesionálnu, otvorenú a citlivú prácu počas ktorej sme navrhli uvedené ocenenie aj v tomto článku sa obzrieme za pár skutočnosťami čo prináša reálny život.
Minulý rok ako to je už dobrým a správnym zvykom 2014 sa na náš spolok rovnako nezabudlo a záverečnú sumu z účtu uvedieme až po jeho zaslaní po novom roku. Predošlých viac dielov Mathyldy je svedectvom, že finančné prostriedky nejdú na šperky, dovolenky v zahraničí, predražené autá, posedávanie po putikách, ale na služby. Služby, ktoré si ťažko jednotlivec dokáže zabezpečiť a to ešte v rozmere pozitívnej duševnej činnosti k obohateniu o nové informácie, nové skúsenosti nových kontaktov a pozorného oka cvičiteliek smerujúcich na vodiacich psov. Tak isto sú dôležité “podporné” čiastky preobyčajných ľudí, ktorí sa práve nezapojili do “holandských dražieb” do predaja vysoko ekonomicky efektívneho majetku, ktorý dokážeme špecifikovať, ale v pokoji s nádejou čakajú sľubovaný blahobyt. Zaručene vieme, že sa táto kategória zdravotne ťažko postihnutým vyhýba tým najväčším oblúkom. Preto si Vás všetkých našich “dobrostrojiteľov” dovoľujeme poprosiť o zaslanie príspevku 2% z daní na náš účet. V prílohe sa nachádza aj aktuálne tlačivo, ktoré je nutné pre daňový úrad, aby odposlanie prostriedkov prišlo správnym smerom.
Všetkým, ktorí zaváhajú či áno alebo nie, môžeme predom poďakovať, že sa chopili iniciatívy a vlastným pričinením podporili úprimné snahy pomôcť blížnym v naprosto zamotaných zákonmi či spoločenskými udalosťami denno denných ťažkostí jednotlivých ťažko postihnutých občanov.
Blíži sa aj deň vianočný a ešte posunieme prianie a želanie dobra a mieru do domácností každého, kto vie myslieť aj na svoje okolie.
Veseléa skromné vianočné sviatky a v Novom roku mier, šľachetnosť, zdravie, šťastie, pokoru , úprimnosť a pravdu!

 

ibatma

This entry was posted in Aktuality. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s