Vinš 2014 stromčekový, darčekový a hlavne mierový.

Nadpis sám poukazuje na skutočnosti, ktoré akoby nás obchádzali, ale žiaľ nie je tomu tak. Každý máme svoj podiel na chudobe, hlade, skazenej vode, vzduchu plného jedov, zabíjaní, vojenskom nivočení, zlodejine nedotknuteľných, poškodzovaní rodiny, narušovaní zdravia, vymieraniu živých organizmov na zemi, vojenských konfliktov, nezmysloch o plyne rope a energii.

Načo je vzdelanie, načo sú vedci, vedecké ustanovizne, načo banky, načo kapitalizmus, načo vykorisťovanie, načo podnikatelia, načo špióni načo zbrane?

Kde si človek, kde Tvoja myseľ a kde dôvod šťastia, radosti a zdravia vo forme každému srdcu na tejto zemi najmilšiemu a tou je mier a láska!

Ak sa každý čitateľ našej neperiodičnosti zamyslí, podumá a ak jeho sivá kôra mozgová ešte nestratila konzumom svoju vitalitu, sám  jednotlivec na tejto zemi musí prísť na to čo má robiť. Nikde nenájdete návody iba medzi sebou, aby zabudli vrhači zla na svoje možnosti a aby sa zem my zemiaci zemeguliaci sa všetci spojili a dokázali žiť v mieri, pokoji a osobnej zhode s dušou a bytím.
Záverom každoročné šťastné veselé, bohaté, radostné a do začiatku zdravie mier mier mier a lásku.

This entry was posted in Aktuality. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s