Ústav náš ako sa máš?

Pre všetkých, ktorí pozorne sledujú dianie na stránke Iba tmy si dovoľujeme  priniesť niekoľko informácií o budúcnosti, či skôr dlhodobom programe občianskeho združenia Slepecký Spolok.
Ako priorita je vytýčená budova dosť komplikovaná, ale komplexne vybavená zaradená do kolektívu ústavov, ale v tomto prípade špecifických len pre úplne nevidiacich. Predrokovali sme niekoľko lokalít, príjemných, zdravých, s blízkosťou prírody, ale aj nie príliš vzdialených od civilizačných výdobytkov. Kde je bod zlomu? Tak ako skoro vo všetkých krajinách matky zemegule – v peniazoch.
Nesedíme v tlačiarni amerických dolárov ani nevymýšľame počet núl za cifrou, ktorú utopisticky obhospodaruje každá banka na tejto zemi. Snažíme sa ale vyvíjať aktivity, ktoré by tu a tam mohli zrealizovať čosi, za čo bude možné v konečnom cieli získať zdroje a postaviť toto zariadenie.
Všetkých Vás preto žiadame o podporu. Mentálnu, nádejou, ktorá podrží, postrčí a prinesie zdravé ovocie tejto snahy. Čím viac bude jedincov, ktorí nám budú priať úspech a držať palce, tým skôr sa objavia správne dvere a za nimi aj príslušné zdroje. Skúseností, vedomostí a nevyčerpateľného elánu dostáť realizácie máme, a preto  to nevzdávame. Pre všetkých, ktorí  myslia na nás a naše ťažkosti v dobrom, posielame kúsok radosti,  ku nej prilepujeme pokoj, za ňou nasleduje osvietenie, potom mantra s názvom ústav náš ako sa máš? Budhistické ohm, jásavé potĺkanie našich srdiečok s vďakou pre každého kto je schopný empatie.

This entry was posted in Aktuality. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s