Darovali ste 2%?

Správna rada Slepeckého Spolku Slovenska na svojom zasadaní dňa 2.1.2012 rozhodla o tom akým spôsobom a koľko prostriedkov bude pridelených občanom, ktorí majú určitý zdravotný problém a nie sú schopní svojím vlastným pričinením odstrániť každodenné ťažkosti súvisiace s touto hrou osudu.
Od darcov, ktorí majú dostatočne statočné, šľachetné a otvorené srdcia, ale aj primerane milostivosťou obdarenú myseľ sme obdržali dohromady 1970,-Euro.S takýmto finančným obnosom sme schopní riešiť len krátkodobé ciele nášho občianskeho združenia a v budúcom roku veríme, že aj s prispením verejnosti sa nám podarí vyzbierať vyšší obnos finančných prostriedkov.
Všetkým naším milým darcom patrí úprimná a srdečná vďaka!
/ pre ochranu osobných údajov nebudeme uvádzať plné mena obdarovaných občanov./
Slepecký Spolok obdržal dohromady 27 požiadaviek na finančnú dotáciu. Stručné možno kritické hodnotenie je v tom, že plných 9 bolo neskutočne premrštených s požiadavkami nad tisíce euro. Niektoré sme po overení vyradili, lebo potenciály ich rodinných príslušníkov boli na mimoriadnych úrovniach. Ostalo nám len 12 mesiačikov ako dobrých mesiacov v rozprávke z našich detských čias. Takže ako Marušky s jahôdkami prispejeme tým ktorí mali najcitlivejšiu sociálnu situáciu. Veríme, že náš skromný príspevok dodá potrebným dostatok pozitívnej energie, aby v budúcnosti dokázali sami presvedčivo a neodkladne riešiť každodenné výzvy spoločenských procesov!

Správu vypracoval: Ing.Húska predseda SSS

This entry was posted in Aktuality. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s